O nás

Spoločnosť NALIMA, s.r.o. je pokračovateľom firmy Milan Cvanciger - NALIM, ktorá vznikla už v roku 1992. Spoločnosť sa od svojich začiatkov venuje prevažne stavebnej činnosti. Už od roku 2000 realizujeme aj predaj oceľových podlahových roštov a schodiskových stupňov. Naša spoločnosť sa zameriava na slovenský trh a môže sa pochváliť tisíckami spokojných zákazníkov. Našimi zákazníkmi sú malé i stredné firmy, ale aj veľké spoločnosti ako ZSSK, Eurovia, Gude a pod. Rovnako ako veľké spoločnosti sú pre nás dôležití aj maloodberatelia a súkromné osoby. Spoločnosť disponuje vlastnými skladovými a prevádzkovými priestormi v Poprade na Levočskej ulici.

Oceľové rošty a schodiskové stupne sú vyrábané v štandardných rozmeroch, je však možné objednať aj rozmery presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Podlahové rošty štandardných rozmerov na pochôdzne účely a schodiskové stupne je možné zakúpiť na našej prevádzke v Poprade. Tovar vieme zaslať kamkoľvek na Slovensku prostredníctvom kuriérov spoločnosti Geis Slovakia. 

Nerealizujeme zameranie ani montáž u zákazníka. Pre zhotovenie nosnej oceľovej konštrukcie je potrebné osloviť zámočnícku firmu v mieste bydliska. Rovnako nie je možné z našej strany dodať prvky nosnej oceľovej konštrukcie (L, I, U-protily a pod.). Tieto je výhodnejšie zakúpiť v miestej predajni s hutným materiálom.

Naše skúsenosti sú bohaté a spokojnosť zákazníka je najdôležitejším článkom nášho podnikania.

 

 

Všetko o našej spoločnosti sa dočítate na
nalima.sk